Het beste onderwijs realiseren samen met onze leerlingen.

Nieuwe uitgave 'Sterk onderwijs voor een betekenisvolle toekomst'

18 november 2020

Deze week is een nieuwe editie van de informatiekrant 'Sterk onderwijs voor een betekenisvolle toekomst' verschenen. In deze krant laten we graag zien hoe wij onze koers sámen met onze partners van onderwijs, jeugdhulp, samenwerkingsverbanden, overheden en bedrijfsleven in praktijk brengen. Belangrijk, omdat wij het als Aloysius niet alleen kunnen. Alleen mét partners kunnen wij onze leerlingen de beste onderwijs(zorg) bieden die zij verdienen.

 

In deze editie...

Combinatie Jeugdzorg, PSW Werk en De Ortolaan Heibloem vertellen hoe ze samenwerken op het gebied van externe stages. Drie ouders van De Rungraaf zijn aan het woord over wat er komt kijken bij een overstap van speciaal onderwijs naar de reguliere basisschool, de reguliere middelbare school of voortgezet speciaal onderwijs. Sommige vraagstukken vragen om een ándere benadering. Welkom in Garage2020. Hoe deze vernieuwende ideeënfabriek werkt, vertelt projectleider John Komen en Fenne Smits denkt vanuit Aloysius mee. De Spoorzoeker kreeg een goede beoordeling van de Onderwijsinspectie en nog twee scholen vragen een 'goed' aan. Wat zo'n traject doet met de kwaliteitsbeleving op school vertellen de drie scholen in deze nieuwe editie.

 

Nieuwsgierig? Klik hier voor de digitale versie.

 


De link naar de huidige pagina is naar je klembord gekopieerd


Nieuwsarchief

Aloysius Stichting sector Zuid

Kerkstraat 3

6085 AX Horn
Tel: 0475 583 242

sectorbureauzuid@aloysiusstichting.nl